Úvod Diskuze

Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>


Diskuse (72 komentářů)

MIREK, (22. 03. 2010 10:16) Reagovat
Dobrý den,neustále se mi vrací plíseň nehtů u nohou. Nevíte o nějakým skutečně účinným přípravku, který mě této plísně zbaví nadobro. Pár preparátu jsem již vyzkoušel, ale mají spíše dočasný účinek.DěkujiMirek
KLÁRA, (06. 07. 2010 20:07) Reagovat
Dobrý den,doporučuju vyzkoušet homeopatika. Měla jsem také problémy s plísní nehtů. Neustále se mi vracely, i když chvíli to bylo dobré, ale ne na dlouho. Pak mi někdo poradil právě homeopatickou léčbu a po plísni není ani památka.
Olga, (15. 07. 2010 08:48) Reagovat
A jaka homeopatika? Porad, proim te.
ZITA, (09. 09. 2010 07:20) Reagovat
Task to je i rovněž můj problém. Před rokem jsem byla na kožn s plísní nehtů u nohou a od té doby se mi to táhne. Pro ty, co ještě tyto potíže neměly doporučuji opatrnosti při výběru veřejného bazénu. Já jsem plíseň nehtů zaručeně chytla tam.
DANA, (18. 01. 2011 09:47) Reagovat
jj, veřejné bazény, sauny a podobná místa jsou pro plísně nehtů jak stvořené. Můj přítel tam také chytl plíseń nehtu a už to léči asi rok. Naštěstí už to téměř nemá a do veřejného bazénu by už nešel.
PAVEL, (21. 06. 2011 06:31) Reagovat
Plíseň nehtů se dá chytit kdekoliv. Nemyslím si, že je důvod kvůli tomu přestat chodit do bazénu.
ALI, (30. 11. 2011 15:58) Reagovat
Přesně tak, ale není od věci si vytipovat bazén, který je fakt dobrý a víte, že o hygienu dbá. I když pokud třeba máte ve městě jeden bazén, tak to jde těžko.
MIKEŠ, (31. 12. 2011 14:08) Reagovat
Kdyby člověk měl iliminovat všechny rizika, tak sedí doma a kouká do stěny. Plíseń i jiné bakterie a různé nepříjemnosti člověk může chytit všude. Opatrnosti není nikdy nazbyt, ale zase nic se nemá přehánět.
MICHAELA, (01. 11. 2012 21:36) Reagovat
dobry den dovoluji si reagovat do diskuze, plisen nehtu se men tahal dele jak 5 let a nic nezabiralo, jediny ucinny lek ktery funguje je lamisil v tabletach, je ovsem na lekarsky predpis pouze, lecba je zdlouhava ale az pote men zacal odrustat nehet zdravy, lecim uz 5 mesicu a stale nejsme u konce, zalezi ajk rychel roste nehet
SOŇA, (23. 12. 2010 11:09) Reagovat
Dobrý den,já jsem asi před rokem měla plíseň nehtů a trvala mě asi rok a půl. Nechala jsem to asi zajít příliš daleko. Nejdříve jsem dostávala různé léky a potom nějaký speciální lak. Ten zabral, i když v té době už jsem měla jen malou plíseň. Ovšem ten lak stojí 400 a nevím, jak se jmenuje. Zkuste se na to zeptat kožního lékaře.
Denisa Horváthová, (25. 10. 2011 10:28) Reagovat
Ahoj, měla jsem s tím taky dlouho problémy a musím říct, že je to velmi nepříjemná věc :sad: Dlouho jsem zkoušela různé kosmetické a farmaceutické přípravky, ale jediné co mi pomohlo byl antibakteriální pilník. Jmenuje se Antibactif a koupila jsem ho na internetu. Konečně jsem se svými nehty spokojená! :-)
IVA, (20. 04. 2012 14:11) Reagovat
Já mám nehty u nohou také v hrozném stavu. V létě se za ně úplně stydím. Měla bych taky něco vyzkoušet. Léto se blíží a já se kvůli ošklivým nehtům nechci celé léto pařit v keckách či jiných plných botech.
Radka, (31. 07. 2013 06:35) Reagovat
Doporučuji Mykosept nebo Mykosept plus, dá se koupit na internetu nebo v Brně ve specializované prodejně pro manikérky,pediérky. Používá se buď, že se zakapává postižené místo nebo Mykosept plus je čirý lak, který se nalakuje na nehet a ten odrůstá.Mám s tím dobré zkušenosti a i pro muže je vhodný.V lékárně ho nenejdete.
Anna, (08. 09. 2019 12:39) Reagovat
A už jste četla na letáčku co je ten název "Antibactif"? https://www.blazek-glass.cz/pilniky-antibactif, ono to totiž funguje na povrchu toho pilníku aby nepřenášel bakterie . . .
JARDA, (22. 05. 2012 04:40) Reagovat
O tom se chce hlavně poradit s lékařem. Ona asi každá plíseň bude trochu jiná a některých plísní se člověk zbavuje delší dobu.
Lukáš3, (01. 06. 2012 21:14) Reagovat
Já doporučuju chytrou houbu, zabrala mi.
Stázka, (14. 08. 2012 11:03) Reagovat
Chytrou houbu? Nějak nevím, co je. Mám pocit, že jsem už něco slyšel, ale nevím. Můžete mi tento pojem přiblížit? Děkuji.
David, (15. 06. 2019 13:15) Reagovat
Chytrá houba na plíseň nehtů?zloději peněz,nefunguje. Jablečný ocet s jedlou sodou.tak tohle funguje,do dvou týdnů je plíseň pryč.
Míša, (24. 04. 2013 12:31) Reagovat
Mně na to aby se to nevracelo pomohlo Donna Nails. Je to výživa na nehty a asi po ní zesílili tolik, aby se to nevrátilo. Mám teď nehty celkově i pevnější. Jinak jsem brala standardně Canespor.
Laduš, (13. 01. 2014 12:31) Reagovat
Na nehty je super DonnaNails. Mám s ní dobré zkušenosti už delší dobu a vřele doporučuji:-)
Lenka, (22. 04. 2014 20:04) Reagovat
Dobrý den, já sama jsem používala Canesten. Je nutné nehet pořádně ostříhat, při nanášení krému ho narušit pilníkem a pravidelně měnit ponožky a prát obuv. Doporučuji tyto stránky: http://www.leky-poradna.cz/potize/mykozy.htm tam najdete vše, co potřebujete vědět.
Misa, (27. 05. 2010 23:18) Reagovat
dobry den mam dotaz pred 3 lety jsem zjistila ze mam plisen na nehtu bohuzel jsme byla tehotna a pote dlouho kojila takze jsem lecila jen lokalne coz bylo k nicemu, byla jsme i u doktora, cokoliv jsme dostala bylo neucinne,uz temer rok nekojim ale plisne na nehtu se nemohu zaboha zbavit, nehet jsme nekolikrat o cely ostrihala a kapala kapicky nebo zkusila i lak na plisne . zadna zmena nebo naopak zhorseni stavu.predem moc dekuji
PETRA, (06. 06. 2010 20:57) Reagovat
Mám s tím také problémy. Stále se mi to vrací. U doktora vždy dostanu nějakou vodičku, ale dlouhodobý efekt žádný...máte-li někdo zkušenosti s tím, jak se zbavit této plísně jednou provždy. Budu ráda, a jak na to koukám, tak nejen já...
MARIE, (18. 07. 2011 20:06) Reagovat
Velkou zkušenost nemám. Sama tím netrpím, ale údajně je účinná léčba léky, ale stojí hodně peněz, tak nevím zda se numusí platit. Snad to děla 5 000.- kč. Myslím, že by bylo dobré navštívit kožního lékaře a zkusit se na tuto léčbu zeptat.
nada, (30. 06. 2010 17:12) Reagovat
zdravim vsechny ktere trapi plisen na nehtu sama tim trpim nekolik let nejdriv lecba na koznim po par letech sem to vzdala nic nezabralo potom sem vyzkousela vsecny mozne dostupne prostredky tuzky na nehty apod nic bez jakekoliv zmeny ted jsem se docetla ze nejucinejsi prostredek na boj s jakoukoliv plisni je CESNEK jim potirat nehet po mesici by se mel projevit ucinek pokud ano tak v tom pokracovat jaky je vysledek nevim sama sem s tim teprve zacla tak se vam dyz tak po mesici ozvu ale zkuste to nic za to nedate mej te se
Hars, (24. 01. 2011 14:12) Reagovat
Nie som lekar, preto ani neviem ake druhy pliesni parazituju na nechtoch. Moj dlhorocny problem som zacal asi pre 4 mesiacmi riesit kuchynskou solou. Dva az tri krat tyzdene si na troch prstoch noh potieram navlhcene nechty a ich okolie kucynskou solou. Za ten cas sa prejavuje ustup nakazy tak ze pod nekrotizovanym miestom mi narasta zdravy necht. Uvidim ci to bude pokracovat az do konca. Treba trpezlivost a vydrz, aspon 1 rok.
PETRA, (30. 07. 2010 08:32) Reagovat
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat, jestli můžu chytit plíseň nehtů v bazénu. Děkuji za odpověď.
DALIBOR, (22. 09. 2010 09:45) Reagovat
Dobrý den,ano, v bazénu plíseň chytit můžete. Vím to, protože jsem ji tam pravděpodobně chytil já. Od té doby se veřejným bazénům vyhýbám. Probémy s plísní nehtů se mi táhnou už skoro rok a není to nic příjemného.
JANA, (29. 09. 2011 12:45) Reagovat
Tak záleží, jaký bazén si vyberete. Pokud je to nějaký kvalitní, měla by tam být minimální pravdděpodobnost, že něco chytíte. Já chodím do bazénu odmala a nikdy jsem žádné problémy neměla.
Irena, (26. 09. 2013 12:52) Reagovat
Když nemáte důvěru v hygienu na pochozích částech bazénu, choďte v pantoflích. Gumové pantofle můžete použít ve sprchách, v šatně, (všude) a nikdo nebude mít námitek, pokud botky budou určené, jen pro tuto příležitost. Obuv si sundáte u vstupu do bazénu. Voda v bazénu vám plíseň nohou určitě nezpůsobí.Vyhýbejte se bosou nohou místům, kde na keramickém obkladu stojí voda.
Hana, (26. 02. 2011 12:13) Reagovat
Dobrý den,na plíseň nohou mohu doporučit aloe vera sprej první pomoci. Bližší info a objednávky na h.markusova@seznam.cz
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Plíseň-nehtů.cz
Kontakty