Úvod Diskuze

Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>


Diskuse (72 komentářů)

Hana, (26. 02. 2011 12:15) Reagovat
Dobrý den, na plísně nohou mohu doporučit aloe vera sprej první pomoci. Bližší info a objednávky a h.markusova@seznam.cz
DANIELA, (07. 04. 2011 12:51) Reagovat
Dobrý den, a co je to za sprej? Kolik stojí a na jaké bázi funguje? Děkuji za odpověď.Daniela
Lubko, (08. 04. 2011 20:26) Reagovat
Na nehtovou plíseň jsem zkusil hodně věcí. Většinou bez úspěchu. Lepších výsledků než s běžně dostupnými preparáty jsem dosáhl vlaštovičníkem. V létě aplikace žluté šťávy přímo z utrženého stonku na nehet, v zimě výluh ze sušených celých rostlin (ještě v kombinaci s větším množstvím kuchyňské soli rozpuštěné v výluhu). Má to ale nevýhodu, že nehet je zbarvený do hněda, což přináší neblahé estetické účinky během probíhající léčby.Je třeba dát pozor i na to, aby si ze sušeného vlaštovičníku někdo v nestřeženém okamžku neuvařil čaj, tento je při orálním požití jedovatý.
Aneta, (02. 08. 2011 13:03) Reagovat
Dovolte mi přispět svou zkušeností s plísní na nehtech. Objevila se mi letos na dovolené v Řecku. Po návratu domu jsem postižené místo natírala 7 dní konopnou mastí (musí být z indického konopí) a dnes již není po plísni ani památka. Skutečně zázrak.
ritalin, (06. 09. 2011 11:11) Reagovat
hello, this my first post in guestbook!
Barbora H., (13. 10. 2011 14:16) Reagovat
Dobrý den, už asi 7 let trpím nejspíš plísní nehtu, nehet je zažloutlý, jakoby s mapami pod nim, hrbolkatý a trochu se místama odlupuje a když se noha spotí docela to bolí. Dělali mi nejaký rozbor, kde žádnou plíseň nenašli, doktorka mi přes to napsala canesten kapky, které vůbec nezabraly, jediné po čem byla vidět zmněna, myslím jako že to začlo trochu odrůstat je triamcinolon-ivax, už to vipadalo celkem dobře, jako že to uplně odroste, ale teď na podzim se to zase rozšířilo skoro přes celý nehet. už jsem vážně bezradná můžete mi prosím poradit neco hodně účiného a taky jestli to nemůže být třeba i něco jiného nějaký exém nebo tak....moc de ěkuji za radu Barbora H.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Plíseň-nehtů.cz
Kontakty